Podsumowanie Book Tour moich książek

Book Tour zorganizowała dla mnie Daria, autorka bloga Kraina Książką Zwana

Książki wyruszyły w podróż po recenzentkach dnia 06.12.2016 a powróciły do mnie 22.09.2017.
Poprosiłam, aby uczestniczki zostawiły w egzemplarzach coś po sobie  np. wpisały miejscowość w której mieszkają, bo bardzo ciekawiło mnie gdzie zawędrują ;) Jaką niespodziankę otrzymałam gdy w paczce znalazłam kartki z miejscowości! 

Fantastyczna pamiątka dziękuję.

Urzekł mnie stan książek. Przyjemnie "zaczytane", sfatygowane i z wyrobionymi stronami. Po tym właśnie widać, że odbywały podróż w kopertach, w dłoniach czytających... Urokliwe papierowe zakładki i podkreślone ulubione cytaty ujęły mnie za serce <3
Ucieszyły mnie również krótkie komentarze na marginesach głównie w Kumulacji Cierpień i Kumulacji Gniewu. Jedne zabawne, a drugie poważne.

Szczególnie w Kumulacji Gniewu. gdzie korekta jest tragiczna, cenne okazały się wskazówki dla redaktora. Ktoś cierpliwie uzupełniał i poprawiał przecinki (moja zmora, ale korektor powinien chyba coś takiego widzieć prawda?) i błędy których nawet ja nie widziałam! Dało mi to do myślenia i chyba wyślę zdjęcia do wydawnictwa z zapytaniem czy ten redaktor jeszcze tam jest.

Otrzymałam jeszcze masę krytyczną zakładek do książek (tak Daria to głównie o ciebie chodzi) ;) Chyba będę musiała rozdać je po rodzinie.


Niektóre zakładki opatrzono przemiłymi słowami otuchy i zachęty do dalszej pracy.

Chcę serdecznie podziękować za wszystkie komentarze, emocje oddane na marginesach moich książek, sugestie i wskazanie błędów. 
To bardzo budujące przeżycie powoduje, że chce mi się pisać i pracować nad sobą.
Dziękuję <3

Uczestniczki Book Tour:

Kraina Książką Zwana

Zagubieni w świecie książek 

My Fairy Book World 

Marta wśród książek

Zaczytana

Czytaninka 

Poligon Domowy 

Zaczytana do samego rana 

Matka Puchatka 

Halmanowa 

Stan: Zaczytany 

Joanna Strzelec

Katarzyna Żmurko