Prace ArtystyczneZ wykształcenia jestem również artystką. Niestety po ukończeniu studiów Edukacja Artystyczna, mniej aktywnie realizuję swoje pomysły artystyczne. Czas mam ograniczony, więc muszę wybierać pomiędzy pisaniem, a działaniami plastycznymi. Wygrywa pisanie, ale nie porzucam całkowicie tej dziedziny. Wyrażanie siebie poprzez sztukę jest dla mnie istotne. Ba, jest mi potrzebne, nawet od czasu do czasu.

Jedno z ważniejszych dla mnie osiągnięć to dostanie się do finału konkursu 9-te Międzynarodowe Biennale Miniatur 2016 Częstochowa. Konkurs miał wymiar międzynarodowy, co pobudzało moją chęć konkurowania z innymi autorami. No i udało się. Nie wygrałam, cóż, ale moje prace dostały się do finalnego etapu i zaczęły wędrować z wystawą po całej Polsce i trafiły na chwilę do Niemiec! To mi wystarczyło. Teraz prace powróciły do mnie. Bardzo miło mi się zrobiło, że dostałam zaproszenie od udziału w kolejnej edycji. :)

Tytuł: Linia i przenikanieTytuł: Linia w warstwie  W 2018 roku wzięłam udział w dziesiątej edycji konkursu, niestety nie dostałam się na wystawę. Nie poddaje się jednak, lubię koncepcję miniatury i będę działać dalej.

Samozniewolenie II, maj 2018, kolaż, 5cm x 5cmSamozniewolenie, maj 2018, kolaż, 5cm x 5cmBez tytułu, luty 2018, kolaż, 7cm x 7cm